Nabídka pro skupiny

NABÍDKA SLUŽEB PRO SENIORY, ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ I KLUBY TURISTŮ

Nabízíme Vám tímto volné kapacity v našem hotelu ve Vrbně pod Pradědem – Ludvíkově. Kapacita hotelu je 60 míst ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Ubytování je formou apartmánů, to znamená, že koupelna a WC jsou společné vždy pro dva pokoje.

Organizujeme výlety po okolí, velmi oblíbená je exkurze na přečerpávací elektrárně Dlouhé Stráně – www.dlouhe-strane.cz.

K procházkám a výletům do okolí lákají i další atraktivní místa jako jsou Petrovy kameny, Praděd a okolí, Rešovské vodopády, Rejvíz, Halouzkova galerie Jiříkov, lázně Karlova Studánka , lázně Jeseník, poutní kostel Panny Marie Pomocné u Zlatých Hor, státní zámek Bruntál, hrad Sovinec atd.

Les, kde můžete zajít na houby je přímo u hotelu. Také můžete využít příjemného posezení u restaurace Koliba nebo u blízké cukrárny.

K dispozici je společenská místnost s televizí pro 15 osob, restaurace s výbornou kuchyní pro 80 osob, vinárna pro 90 osob a další salonek pro 30 osob. K dispozici je i tělocvična pro rekondiční pobyty.

K dispozici je velké parkoviště i pro autobusy, úschovna kol, lyží či jiných sportovních potřeb.

Můžete využít bazénový komplex s vodoléčbou a termoterapií nebo solnou jeskyni v Karlově Studánce, která je vzdálena 5 Km od hotelu. www.kstudanka.cz.

Pro skupiny nad 30 osob, které přijedou na týdenní pobyt do našeho hotelu zajistíme večer s živou hudbou jako dárek našeho hotelu. V případě zájmu zprostředkujeme masáže přímo na pokojích našeho hotelu. Můžeme zorganizovat výlety po okolí. Zprostředkujeme přednášku profesionálního záchranáře Horské služby na našem hotelu s promítáním o Jeseníkách a povídáním o práci záchranářů.

Nabízíme pobyty s polopenzí, plnou penzí i pobyty pro diabetiky s přihlédnutím k zvláštnostem stravy a pitný režim. Náš hotel je z části bezbarierový.

Ceník týdenních rekreačních pobytů s polopenzí :

Termíny 2019
Cena za 1 osobu
leden, březen, duben
2.190,- Kč
únor, květen, říjen
2.290,- Kč
červen, červenec, srpen, září
2.590,- Kč
listopad, prosinec
2.190,- Kč

Příplatek za plnou penzi je 400,- Kč / osobu a týden.

Při počtu 30 až 40 osob má pobyt 1 osoba zdarma, při počtu nad 40 osob 2 osoby zdarma.

Nabízíme Vám též služby našeho autobusu, který Vám může být k dispozici na výlety po okolí a v případě zájmu Vás i doveze k nám z Vašeho místa bydliště.

Pro výlety po okolí máme také k dispozici mikrobus pro 19 osob.